Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J2500150FFR
1206J2500150FFR
1206J2500150FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J2500150FFR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J2500150FFR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 1206
(in US Dollars)
20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J2500150FFR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 89161 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 15pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Capaciteit 15pF