Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J2K01P30CQT
1206J2K01P30CQT
1206J2K01P30CQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J2K01P30CQT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J2K01P30CQT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1.3PF 2KV C0G/NP0 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J2K01P30CQT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1.3PF 2KV C0G/NP0 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 111571 pcs Data papier High Q Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2000V (2kV)
Tolerantie ±0.25pF Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Q, Low Loss Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1.3pF ±0.25pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Capaciteit 1.3pF