Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J3000331GQT
1206J3000331GQT
1206J3000331GQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J3000331GQT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J3000331GQT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 300V C0G/NP0 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J3000331GQT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 300V C0G/NP0 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 77307 pcs Data papier High Q Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 300V
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Q, Low Loss Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 330pF ±2% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Capaciteit 330pF