Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J6300273MXT
1206J6300273MXT
1206J6300273MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J6300273MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J6300273MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.027UF 630V X7R 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J6300273MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.027UF 630V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 219726 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 630V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.027µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.027µF