Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y0100221MXT
1206Y0100221MXT
1206Y0100221MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y0100221MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y0100221MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 220PF 10V X7R 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y0100221MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 220PF 10V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 237007 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 220pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 220pF