Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y0100271KXT
1206Y0100271KXT
1206Y0100271KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y0100271KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y0100271KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 10V X7R 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y0100271KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 10V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 239309 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 270pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 270pF