Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y0160102JXT
1206Y0160102JXT
1206Y0160102JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y0160102JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y0160102JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 16V X7R 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y0160102JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 16V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 243256 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1000pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 1000pF