Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y0160123KXT
1206Y0160123KXT
1206Y0160123KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y0160123KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y0160123KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 16V X7R 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y0160123KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 16V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 246574 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.012µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.012µF