Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y0250224MXT
1206Y0250224MXT
1206Y0250224MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y0250224MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y0250224MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.22UF 25V X7R 1206
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y0250224MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.22UF 25V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 147279 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Andere namen 1608-1052-1 Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount, MLCC Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Soft Termination
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 0.22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Capaciteit 0.22µF toepassingen Boardflex Sensitive