Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y0500474MXR
1206Y0500474MXR
1206Y0500474MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y0500474MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y0500474MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206
(in US Dollars)
20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y0500474MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 140122 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.47µF