Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y1000181GAT
1206Y1000181GAT
1206Y1000181GAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y1000181GAT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y1000181GAT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y1000181GAT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 82634 pcs Data papier AEC-Q200 Automotive Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 180pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 180pF