Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y1000682JDR
1206Y1000682JDR
1206Y1000682JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y1000682JDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y1000682JDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 6800PF 100V X7R 1206
(in US Dollars)
20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y1000682JDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 6800PF 100V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 171959 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 6800pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Capaciteit 6800pF