Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y1000683JDR
1206Y1000683JDR
1206Y1000683JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y1000683JDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y1000683JDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.068UF 100V X7R 1206
(in US Dollars)
20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y1000683JDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.068UF 100V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 122116 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.068µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.068µF