Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y2500471MXR
1206Y2500471MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y2500471MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y2500471MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1206
(in US Dollars)
20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y2500471MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 294478 pcs Data papier MLCC Standard Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - AC -
Spanning - Nominale 250V Tolerantie 470pF
Dikte (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
RoHS Status Tape & Reel (TR) ratings AEC-Q200
Polarisatie 1206 (3216 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount, MLCC Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer 1206Y2500471MXR
lead Style 0.063" (1.60mm) Hoogte - Zittend (Max) -
Failure Rate - Uitgebreide beschrijving 470pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Beschrijving CAP CER 1206