Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y5000223JDT
1206Y5000223JDT
1206Y5000223JDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y5000223JDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y5000223JDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.022UF 500V X7R 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y5000223JDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.022UF 500V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 125182 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.022µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.022µF