Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y5000330FQT
1206Y5000330FQT
1206Y5000330FQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y5000330FQT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y5000330FQT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 1206
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y5000330FQT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50400 pcs Data papier High Q Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Q, Low Loss, Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 33pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 33pF