Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y6300331MXT
1206Y6300331MXT
1206Y6300331MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206Y6300331MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206Y6300331MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 630V X7R 1206
Product parameter
Onderdeel nummer 1206Y6300331MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 630V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 289735 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 630V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 330pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 330pF