Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210J0100272KXR
1210J0100272KXR
1210J0100272KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210J0100272KXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210J0100272KXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 2700PF 10V X7R 1210
(in US Dollars)
16000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210J0100272KXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 2700PF 10V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 162577 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 2700pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Capaciteit 2700pF