Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210J0250823KDT
1210J0250823KDT
1210J0250823KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210J0250823KDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210J0250823KDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.082UF 25V X7R 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210J0250823KDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.082UF 25V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 91269 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.082µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Capaciteit 0.082µF