Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210J0630181FCT
1210J0630181FCT
1210J0630181FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210J0630181FCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210J0630181FCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 180PF 63V C0G/NP0 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210J0630181FCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 180PF 63V C0G/NP0 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 55180 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 180pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) Capaciteit 180pF