Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210J1000562KXT
1210J1000562KXT
1210J1000562KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210J1000562KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210J1000562KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 5600PF 100V X7R 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210J1000562KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 5600PF 100V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 148579 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 5600pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Capaciteit 5600pF