Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210J2000563MXR
1210J2000563MXR
1210J2000563MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210J2000563MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210J2000563MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.056UF 200V X7R 1210
(in US Dollars)
16000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210J2000563MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.056UF 200V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 140625 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.056µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Capaciteit 0.056µF