Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210J5000331FFT
1210J5000331FFT
1210J5000331FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210J5000331FFT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210J5000331FFT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210J5000331FFT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 61012 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 330pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Capaciteit 330pF