Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210J5000822KDT
1210J5000822KDT
1210J5000822KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210J5000822KDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210J5000822KDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 8200PF 500V X7R 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210J5000822KDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 8200PF 500V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 131179 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 8200pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Capaciteit 8200pF