Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210Y0500823MDR
1210Y0500823MDR
1210Y0500823MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210Y0500823MDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210Y0500823MDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.082UF 50V X7R 1210
(in US Dollars)
16000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210Y0500823MDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.082UF 50V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 103754 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.082µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Capaciteit 0.082µF