Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210Y1K00331GAR
1210Y1K00331GAR
1210Y1K00331GAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210Y1K00331GAR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210Y1K00331GAR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 1KV C0G/NP0 1210
(in US Dollars)
16000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210Y1K00331GAR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 1KV C0G/NP0 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 85249 pcs Data papier AEC-Q200 Automotive Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1000V (1kV)
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie FlexiCap™ ratings AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 330pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) Capaciteit 330pF