Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210Y2000102MXR
1210Y2000102MXR
1210Y2000102MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210Y2000102MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210Y2000102MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 200V X7R 1210
Product parameter
Onderdeel nummer 1210Y2000102MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 200V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 129882 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Capaciteit 1000pF