Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210Y2000224JDR
1210Y2000224JDR
1210Y2000224JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210Y2000224JDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210Y2000224JDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.22UF 200V X7R 1210
Product parameter
Onderdeel nummer 1210Y2000224JDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.22UF 200V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 69789 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.22µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Capaciteit 0.22µF