Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210Y2000561FFR
1210Y2000561FFR
1210Y2000561FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210Y2000561FFR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210Y2000561FFR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1210
Product parameter
Onderdeel nummer 1210Y2000561FFR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 37665 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 560pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Capaciteit 560pF