Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210Y5000563JXT
1210Y5000563JXT
1210Y5000563JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210Y5000563JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210Y5000563JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.056UF 500V X7R 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210Y5000563JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.056UF 500V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 110260 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.056µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Capaciteit 0.056µF