Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1210Y5000682MDR
1210Y5000682MDR
1210Y5000682MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210Y5000682MDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210Y5000682MDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 6800PF 500V X7R 1210
(in US Dollars)
16000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210Y5000682MDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 6800PF 500V X7R 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 147668 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 6800pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Capaciteit 6800pF