Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J0100331MXT
1808J0100331MXT
1808J0100331MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J0100331MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J0100331MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 10V X7R 1808
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J0100331MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 10V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 185562 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 330pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 330pF