Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J0160105JXR
1808J0160105JXR
1808J0160105JXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J0160105JXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J0160105JXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1UF 16V X7R 1808
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J0160105JXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1UF 16V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 83190 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 1µF