Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J0160564KDR
1808J0160564KDR
1808J0160564KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J0160564KDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J0160564KDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.56UF 16V X7R 1808
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J0160564KDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.56UF 16V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 69144 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.56µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 0.56µF