Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J0500822JXT
1808J0500822JXT
1808J0500822JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J0500822JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J0500822JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 8200PF 50V X7R 1808
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J0500822JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 8200PF 50V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 116354 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 8200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 8200pF