Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J0630680JFR
1808J0630680JFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J0630680JFR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J0630680JFR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 68PF 63V C0G/NP0 1808
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J0630680JFR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 68PF 63V C0G/NP0 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 133335 pcs Data papier MLCC Series, High Reliability
Categorie condensatoren Nominale spanning - AC -
Spanning - Nominale 63V Tolerantie 68pF
Dikte (Max) C0G, NP0 Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
RoHS Status - Ripple Current - lage frequentie High Reliability, Automotive
ratings - Polarisatie 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 1808J0630680JFR lead Style 0.079" (2.00mm)
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Uitgebreide beschrijving 68pF ±5% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Beschrijving CAP CER 68PF 63V C0G/NP0 1808