Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J1000154MDT
1808J1000154MDT
1808J1000154MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J1000154MDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J1000154MDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.15UF 100V X7R 1808
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J1000154MDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.15UF 100V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 76998 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.15µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 0.15µF