Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J1000560MDR
1808J1000560MDR
1808J1000560MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J1000560MDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J1000560MDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 56PF 100V X7R 1808
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J1000560MDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 56PF 100V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 122927 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 56pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 56pF