Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J1K00330FFR
1808J1K00330FFR
1808J1K00330FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J1K00330FFR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J1K00330FFR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 33PF 1KV C0G/NP0 1808
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J1K00330FFR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 33PF 1KV C0G/NP0 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 64826 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1000V (1kV)
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 33pF ±1% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Capaciteit 33pF