Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J2000182KDT
1808J2000182KDT
1808J2000182KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J2000182KDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J2000182KDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1800PF 200V X7R 1808
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J2000182KDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1800PF 200V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 121963 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 1800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 1800pF