Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J2000272JXT
1808J2000272JXT
1808J2000272JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J2000272JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J2000272JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 2700PF 200V X7R 1808
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J2000272JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 2700PF 200V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 131184 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 2700pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 2700pF