Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J2000823JDT
1808J2000823JDT
1808J2000823JDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J2000823JDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J2000823JDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.082UF 200V X7R 1808
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J2000823JDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.082UF 200V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 68248 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.082µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 0.082µF