Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J2500100KFT
1808J2500100KFT
1808J2500100KFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J2500100KFT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J2500100KFT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J2500100KFT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 78162 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 10pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Capaciteit 10pF