Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J2500151JXT
1808J2500151JXT
1808J2500151JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J2500151JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J2500151JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 150PF 250V X7R 1808
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J2500151JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 150PF 250V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 141334 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 150pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 150pF