Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J2500473KDR
1808J2500473KDR
1808J2500473KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J2500473KDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J2500473KDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.047UF 250V X7R 1808
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J2500473KDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.047UF 250V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 83496 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.047µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 0.047µF