Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J2500563KXR
1808J2500563KXR
1808J2500563KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J2500563KXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J2500563KXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.056UF 250V X7R 1808
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J2500563KXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.056UF 250V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 101123 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.056µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 0.056µF