Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J5000153KDR
1808J5000153KDR
1808J5000153KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808J5000153KDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808J5000153KDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.015UF 500V X7R 1808
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808J5000153KDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.015UF 500V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 76899 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.015µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 0.015µF