Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808JA250102KXTSPU
1808JA250102KXTSPU
1808JA250102KXTSPU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808JA250102KXTSPU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808JA250102KXTSPU
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 250V X7R 1808
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808JA250102KXTSPU Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 250V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 91587 pcs Data papier MLCC Safety Certified
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Voltage Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 1000pF