Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808Y0160394MXR
1808Y0160394MXR
1808Y0160394MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808Y0160394MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808Y0160394MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.39UF 16V X7R 1808
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808Y0160394MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.39UF 16V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 125043 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.39µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 0.39µF