Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808Y0500274MDT
1808Y0500274MDT
1808Y0500274MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808Y0500274MDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808Y0500274MDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.27UF 50V X7R 1808
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808Y0500274MDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.27UF 50V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 58785 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.27µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 0.27µF